Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii încãrcare şi transport deşeuri menajere şi din construcţii (moloz)

Număr anunț
DA20908964
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Furnizor / câștigător
ELAREX STRUCT DOM SRL (CUI 30349500)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.408,70 RON
Valoare atribuită
33.408,70 RON
Data publicării
25.07.2018 13:27
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.408,70 RON

din 33.408,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.