Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere auto
- Număr anunț
- DA20904895
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN SIBIU (CUI 20820048)
- Furnizor / câștigător
- PICKY SRL (CUI RO779351)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945,45 RON
- Valoare atribuită
- 945,45 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 09:49
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
945,45 RON
din 945,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro