Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii la autoturismul Skoda Roomster B24KUF
- Număr anunț
- DA20904181
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- DUNLOP & DTP (CUI RO5103627)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580,68 RON
- Valoare atribuită
- 580,68 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 09:03
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
580,68 RON
din 580,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro