Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie tehnica garantie 80000 km Dacia Duster pentru S.G.A. Galati
- Număr anunț
- DA20902277
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI RO2258503)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.781,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.781,80 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 15:13
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.781,80 RON
din 1.781,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro