Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet servicii de instruire pentru lideri locali și angajați GAL
- Număr anunț
- DA21098905
- Autoritate contractantă
- Asociatia Transilvana Brasov Nord (CUI 29062958)
- Furnizor / câștigător
- ERUDIS CONSULTING SRL (CUI 27443212)
- Cod CPV
- 80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.645 RON
- Valoare atribuită
- 23.645 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 09:38
- Termen limită
- 04.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.08.2018 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.645 RON
din 23.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro