Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII HOTELIERE 2018

Număr anunț
DA21095313
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean Teoharie Antonescu Giurgiu (CUI 4950496)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.291,42 RON
Valoare atribuită
3.291,42 RON
Data publicării
29.08.2018 14:22
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.291,42 RON

din 3.291,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.