Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii cazare Oradea

Număr anunț
DA21095289
Autoritate contractantă
SCOALA DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA A PERSONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA IASI (CUI 32593550)
Furnizor / câștigător
WENS TOUR SRL (CUI RO9219790)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.155,05 RON
Valoare finală
6.155,05 RON
Data publicării
29.08.2018 14:21
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.