Ofertă acceptată Cumpărare directă

selectare gunoi

Număr anunț
DA21093495
Autoritate contractantă
COMUNA BROSTENI ( PRIMARIA BROSTENI) (CUI 8845957)
Furnizor / câștigător
BCA VIO SERVICE (CUI RO26119987)
Cod CPV
90512000-9 · Servicii de transport de deseuri menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
29.08.2018 12:44
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.