Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iaurt 140gr

Număr anunț
DA21093013
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA CETATE DOLJ (CUI 15956494)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234 RON
Valoare atribuită
234 RON
Data publicării
29.08.2018 12:16
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
29.08.2018 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234 RON

din 234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.