Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Epson EB-S05, SVFA, 3200 lumeni, Alb [V11H838040]

Număr anunț
DA21095757
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,50 RON
Valoare atribuită
3.781,50 RON
Data publicării
29.08.2018 14:45
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 07:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,50 RON

din 3.781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.