Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACI PETRI 90 x 14 mm - din polistiren (PS) ultra-transparent de calitate superioara, sterilizate p

Număr anunț
DA21098064
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI RO9311329)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
696,34 RON
Valoare atribuită
696,34 RON
Data publicării
30.08.2018 08:48
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

696,34 RON

din 696,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.