Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROIECT TEHNIC, CAIET SARCINI, EXPERTIZA TEHNICA, PARTE ECONOMICA DEVIZ GENERAL, DEVIZ PE OBIECTIV,H
- Număr anunț
- DA20907672
- Autoritate contractantă
- COMUNA MEREI (CUI 3662541)
- Furnizor / câștigător
- SC PROIECT PREMIUM SRL (CUI 3699555)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 12:18
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50.000 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro