Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica din partea dirigintelui de santier

Număr anunț
DA20901411
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
Furnizor / câștigător
HOUSE CONSULT S.R.L. (CUI RO17617974)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.500 RON
Valoare atribuită
134.500 RON
Data publicării
24.07.2018 14:26
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.500 RON

din 134.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.