Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistență tehnică proiectele de cooperare sM19,3

Număr anunț
DA20900575
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GRUPULUI DE ACTIUNE LOCALA ''CODRII PASCANILOR'' (CUI 33813204)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "ALBASTRU DE VORONET" (CUI 36644134)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.295 RON
Valoare atribuită
23.295 RON
Data publicării
24.07.2018 13:44
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.295 RON

din 23.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.