Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii inchiriere scenotehnica, sistem de lumini, sistem de sunet si ecran LED
- Număr anunț
- DA20886060
- Autoritate contractantă
- CJCPCT CINDRELUL JUNII SIBIULUI (CUI 12004626)
- Furnizor / câștigător
- SET UP SRL (CUI RO17702794)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.512,61 RON
- Valoare atribuită
- 81.512,61 RON
- Data publicării
- 23.07.2018 09:09
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
81.512,61 RON
din 81.512,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro