Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de contabilitate primara

Număr anunț
DA21101356
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
BOSONEA VICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 28186842)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.700 RON
Valoare atribuită
5.700 RON
Data publicării
30.08.2018 11:39
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.700 RON

din 5.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.