Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
foaie de observatie,Consimtamant asupra investigatiilor si procedurilor terapeutice in vederea trata
- Număr anunț
- DA20903228
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.550 RON
- Valoare atribuită
- 6.550 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 17:11
- Termen limită
- 29.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.07.2018 17:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.550 RON
din 6.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro