Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fise de instruire individuala privind securitatea si sanatatea in munca

Număr anunț
DA20902505
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "General Eremia Grigorescu" al judetului Galati (CUI 3655870)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46,55 RON
Valoare atribuită
46,55 RON
Data publicării
24.07.2018 15:27
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
24.07.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46,55 RON

din 46,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.