Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pufere plastic 20x40 int.
- Număr anunț
- DA20909779
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- ELFEROM PLUS SRL (CUI RO17304144)
- Cod CPV
- 39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116 RON
- Valoare atribuită
- 116 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 14:11
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116 RON
din 116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro