Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUCOVINA APA CARBO.1,5PET

Număr anunț
DA21094058
Autoritate contractantă
COMUNA CENAD (CUI 4358231)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15981200-0 · Apa minerala carbogazoasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,80 RON
Valoare atribuită
352,80 RON
Data publicării
29.08.2018 13:13
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,80 RON

din 352,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.