Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch,camera supraveghere interior si exterior,hdd,sursa,cablu utp,cablu ftp cu sufa,conector

Număr anunț
DA21097814
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.619,50 RON
Valoare atribuită
6.619,50 RON
Data publicării
30.08.2018 08:29
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
30.08.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.619,50 RON

din 6.619,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.