Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie SISTEM DE SUPRAVEGHERE conform bon service
- Număr anunț
- DA20912257
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
- Furnizor / câștigător
- SMART SYSTEM SRL (CUI RO15224804)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,17 RON
- Valoare atribuită
- 420,17 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 08:09
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,17 RON
din 420,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro