Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatare a birourilor, salilor de sport, sali de sedinta si spatiilor aferente
- Număr anunț
- DA20907840
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- GUARDO A.M. TRADING SA (CUI RO8887120)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.500 RON
- Valoare atribuită
- 27.500 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 12:26
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.500 RON
din 27.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro