Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRUCTE SI LEGUME

Număr anunț
DA21103183
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA STEFAN CEL MARE (CUI 4145446)
Furnizor / câștigător
NED DENFRUCT SRL (CUI 32327087)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,45 RON
Valoare atribuită
690,45 RON
Data publicării
30.08.2018 13:06
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,45 RON

din 690,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.