Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet baterii

Număr anunț
DA20914284
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,52 RON
Valoare atribuită
282,52 RON
Data publicării
26.07.2018 10:22
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,52 RON

din 282,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.