Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MD-Dac 200mm dia, Disc de taiere 60A25, Disc de taiere 10S25, OP-S Non Dry 5 l
- Număr anunț
- DA20913338
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- STRUERS GMBH WILLICH SUCURSALA BUCUREŞTI (CUI RO24391054)
- Cod CPV
- 14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.706,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.706,55 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 09:31
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.706,55 RON
din 2.706,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro