Ofertă acceptată Cumpărare directă

Certificat de performanta energetica si audit energetic pentru cladire cu Scd de pana la 1000 mp

Număr anunț
DA20912179
Autoritate contractantă
ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
Furnizor / câștigător
EFFICIENT ENERGY AUDIT S.R.L. (CUI 17200054)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
26.07.2018 07:51
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.