Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringa 50 ml Luer Lock (pentru injectomat) BD PERFUSION

Număr anunț
DA20912094
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920 RON
Valoare atribuită
920 RON
Data publicării
26.07.2018 06:12
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920 RON

din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.