Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR AUTO SORGETI FORTE 12V - 80Ah

Număr anunț
DA20910226
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI RO14936391)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,89 RON
Valoare atribuită
235,89 RON
Data publicării
25.07.2018 14:35
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
25.07.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,89 RON

din 235,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.