Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diferite produse conform descriere
- Număr anunț
- DA20909940
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Furnizor / câștigător
- FERGUSON SRL (CUI RO5811453)
- Cod CPV
- 14212310-6 · Balast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.092 RON
- Valoare atribuită
- 8.092 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 14:19
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.07.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.092 RON
din 8.092 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro