Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare in Comuna Zemes, judet Bacau

Număr anunț
DA21104982
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
SERVICIUL PUBLIC DE PROTECTIE A PLANTELOR BACAU (CUI 12746528)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,50 RON
Valoare atribuită
263,50 RON
Data publicării
30.08.2018 14:37
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,50 RON

din 263,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.