Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Examen clinic general + Examen coprobacteriologic + Incheiere fisa de aptitudine
- Număr anunț
- DA20906155
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.591 RON
- Valoare atribuită
- 1.591 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 10:58
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.591 RON
din 1.591 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro