Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii strazi comunale din loc. Valea Viseului,comuna Bistra, jud. Maramures
- Număr anunț
- DA21110153
- Autoritate contractantă
- COMUNA BISTRA (CONS. LOCAL COMUNA BISTRA MARAMURES) (CUI 3695000)
- Furnizor / câștigător
- Bodnaruc Vasile Interprindere Individuala (CUI 9688877)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.578,48 RON
- Valoare atribuită
- 78.578,48 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 11:24
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78.578,48 RON
din 78.578,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro