Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIVERSE MATERIAE DE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA20904596
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA B.P.HASDEU,MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843922)
- Furnizor / câștigător
- ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
- Cod CPV
- 14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,90 RON
- Valoare atribuită
- 123,90 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 09:28
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,90 RON
din 123,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro