Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE pARTENERIAT-1
- Număr anunț
- DA21109020
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE MORENI (CUI 4280388)
- Furnizor / câștigător
- ALMINA TRADING S.A. (CUI 3466669)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.918 RON
- Valoare atribuită
- 1.918 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 10:25
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.918 RON
din 1.918 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro