- Număr anunț
- DA21108680
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
- Furnizor / câștigător
- TRAM SRL (CUI 2579970)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,32 RON
- Valoare atribuită
- 23,32 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 10:07
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,32 RON
din 23,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro