Ofertă acceptată Cumpărare directă

Triangule din tifon

Număr anunț
DA21105101
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
ROMPEL IMPEX SRL (CUI RO2836810)
Cod CPV
33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
30.08.2018 14:43
Termen limită
04.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 06:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.