Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,3% sub estimat
Acumulator B 22/5.2 Li-ion - CL
- Număr anunț
- DA20898319
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,42 RON
- Valoare atribuită
- 751,90 RON 21,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2018 11:49
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 07:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
751,90 RON
din 955,42 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 203,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.