Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi chirurgicale sterile, din LATEX natural - PUDRATE, cea mai buna calitate - TopGlove Malaezia

Număr anunț
DA21102340
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
FARMATRADE IMPORT EXPORT SRL (CUI RO29288476)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
30.08.2018 12:26
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.