Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale de medicina muncii, pachet

Număr anunț
DA21100846
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
BRAIN S.R.L. (CUI 5213999)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
30.08.2018 11:14
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
31.08.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.