Acasă · Licitații
· Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acid clorhidric fumans 37% pa - MERCK Fl * 1 Litru
- Număr anunț
- DA21074941
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24311400-1 · Clorura de hidrogen, acizi anorganici, dioxid de siliciu si dioxid de sulf (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149,55 RON
- Valoare atribuită
- 149,55 RON
- Data publicării
- 27.08.2018 12:58
- Termen limită
- 01.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2018 10:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,55 RON
din 149,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro