Ofertă refuzată Cumpărare directă

ZARZAVAT DE CIORBA

Număr anunț
DA20905020
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.433,35 RON
Valoare finală
3.433,35 RON
Data publicării
25.07.2018 09:55
Data finalizării
26.07.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.