Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA AUTOTURISM SUB 3.5 T

Număr anunț
DA20912447
Autoritate contractantă
Comuna Bala (CUI 4436836)
Furnizor / câștigător
FOMCO 2006 SRL (CUI RO18312900)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,23 RON
Valoare atribuită
88,23 RON
Data publicării
26.07.2018 08:34
Termen limită
31.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,23 RON

din 88,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.