Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Port ac Mayo-Hegar 130mm, carbura de tungsten
- Număr anunț
- DA20910342
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,07 RON
- Valoare atribuită
- 131,07 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 14:42
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,07 RON
din 131,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro