Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polizor unghiular 720W 11000/min diam.disc 115mm GWS 7-115 Bosh
- Număr anunț
- DA20910128
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
- Furnizor / câștigător
- ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO9624881)
- Cod CPV
- 16000000-5 · Utilaje agricole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,26 RON
- Valoare atribuită
- 251,26 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 14:30
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
251,26 RON
din 251,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro