Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set 2 cuiere - printesa si cavalerul - Palace

Număr anunț
DA20900943
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MALU SPART (CUI 24940519)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,44 RON
Valoare atribuită
226,44 RON
Data publicării
24.07.2018 14:02
Termen limită
29.07.2018 17:00
Data finalizării
26.07.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,44 RON

din 226,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.