Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SANO JAVEL CLEANING FOAM / LEMON TRIGGER, 750ml
- Număr anunț
- DA21105816
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 39831600-2 · Produse de curatat pentru toalete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 749,60 RON
- Valoare finală
- 749,60 RON
- Data publicării
- 30.08.2018 15:28
- Data finalizării
- 31.08.2018 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.