Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole de birou conform anunt ADV1023890
- Număr anunț
- DA20915278
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
- Cod CPV
- 30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502 RON
- Valoare atribuită
- 502 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 11:08
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
502 RON
din 502 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro