Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ribon Epson ERC-09B, negru
- Număr anunț
- DA20914623
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30192300-4 · Benzi impregnate cu cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,60 RON
- Valoare atribuită
- 168,60 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:38
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,60 RON
din 168,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro