Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci galbeni imprimati "Pericol biologic", 240 litri - 1000x1200 mm, 60 microni
- Număr anunț
- DA20914497
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- FLEXAL IMPEX SRL (CUI RO5788016)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,40 RON
- Valoare atribuită
- 24 RON
- Data publicării
- 26.07.2018 10:33
- Termen limită
- 31.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.07.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24 RON
din 23,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro